Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Обращения arrow Звернення 27.04.2017
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Звернення 27.04.2017 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageМитрополита
Хмельницького і Старокостянтинівського АНТОНІЯ

до організаторів та учасників
ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції
ІСТОРІЯ, КУЛЬТУРА ТА ОСВІТА:
ХРИСТИЯНСЬКИЙ ВИМІР

Шановні організатори та учасники конференції!

Сьогодні ми зібралися на наукову конференцію у стінах Хмельницького інституту МАУП імені спочилого у Господі Предстоятеля нашої Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира, щоб знову мати можливість обсудити важливі питання у сфері історії, культури та освіти через призму християнського світогляду.
Традиційно наше вчене зібрання поєднує людей різних сфер діяльності: представників влади, діячів науки, освіти та священнослужителів – усіх, кому небайдужі питання вічності та християнські цінності. Тематика конференції є дуже широкою, можна сказати навіть глобальною, адже вона покликана піднімати непрості питання, які стосуються духовних джерел нашого народу, душа якого, незважаючи на те, що сучасний світ прагне майже виключно задовольнити матеріальні потреби, завжди прагнула пізнати Творця.
Отже, представники науки, культури, освіти та Церкви сьогодні у плідному діалозі шукають взаєморозуміння, поєднуючи сучасний світогляд і християнську мораль.
Сам факт проведення вже одинадцятої конференції, яка поєднує навколо питань духовності, освіти та культури таку кількість небайдужих людей, свідчить про суттєвий розвиток співробітництва між церковними, громадськими та державними структурами у гуманітарній сфері на Поділлі.
Отже, нам і надалі необхідно не втрачати гарні традиції з метою повноцінного використання Богом даних можливостей, щоб доносити Слово Боже до кожної людини. У цьому й полягає запорука стримування глобальних викликів сучасності, які несуть суттєву загрозу для буття нашого суспільства.
Є дуже важливим фактором те, що окрема секція нашого вченого зібрання присвячена висвітленню діяльності Всеукраїнського Церковного собору 1917-1918 років, який попри 100-річну давнину, підіймав питання, які є актуальними для нас і сьогодні і якби більшовики не перервали його діяльності, багато актуальних питань для Православної Церкви в Україні були б вирішені ще на початку ХХ ст.
Отже, усім щиро дякую за небайдужість та участь у конференції, бажаю учасникам зібрання плідної роботи, успіхів та натхнення!

З повагою

Керуючий
Хмельницької єпархії УПЦ

+АНТОНІЙ,
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

27 квітня 2017 рік.
м. Хмельницький.

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.