Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Обращения arrow Співчуття у зв’язку із кончиною Митрополита Нифонта (Солодухи) 22.03.2017
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Співчуття у зв’язку із кончиною Митрополита Нифонта (Солодухи) 22.03.2017 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

Image Співчуття
Високопреосвященнійшого Митрополита
Хмельницького і Старокостянтинівського АНТОНІЯ
у зв’язку із кончиною Митрополита Нифонта (Солодухи)

Його Преосвященству,
Преосвященнійшому НАФАНАЇЛУ,
єпископу Волинському і Луцькому,
пастирям, ченцям і всім чадам Волинської єпархії УПЦ

Ваше Преосвященство, всечесні отці,
ченці і черниці, браття і сестри!

Відійшов до Господа наш собрат - Митрополит Нифонт (Солодуха). Ця звістка застала нас зненацька і тому важко виразити словами усю біль цієї втрати, яку понесла не лише Волинська єпархія, але й уся наша Українська Православна Церква.
Владику Нифонта добре знали на Поділлі, адже з 31 березня 1990 року по 25 серпня 1992 року він керував Хмельницькою єпархією, проявивши себе як добрий архіпастир, мудрий духівник, смиренний молитовник, полум’яний проповідник та талановитий організатор. До Владики Нифонта тягнулися тисячі людей, відчуваючи широту його душі та доброту сердечну: для кожного він знаходив добре слово і мудру пораду.
У ті часи багато парафій єпархії відкривалися після багатьох років забвіння і Владика кожної служби рукополагав священнослужителів для духовного окормлення новоутворених та відроджених парафій.
Для забезпечення духовної освіти священнослужителів тоді з благословення Владики Нифонта діяло Хмельницьке Духовне училище, у якому навчалися студенти протягом 2-х років за програмами Київської Духовної Семінарії.
Важко приходилося у ті часи, але попри все спочилий у Бозі Архіпастир зробив чималий внесок у відродження духовності на Поділлі, за що йому вдячні тисячі священиків, ченців та мирян.
Зараз, коли прийшов час йому представитися у вічність, підсумок життя Високопреосвященнійшого Владики можна підвести словами апостола Павла: «Подвигом добрим подвизався … віру зберіг, а зараз готується йому вінець правди, який дасть … Господь, Праведний Судія» (2 Тим. 4:7-8).
Кончина Митрополита Нифонта велика втрата для усіх нас і тому я закликаю усіх молитися за упокій душі спочилого Архіпастиря в оселях з праведними!
Вічна пам’ять Високопреосвященнійшому Митрополиту Нифонту!

З любов’ю у Христі

АНТОНІЙ
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

22 березня 2017 рік
м. Хмельницький

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.