Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітання О.С. Симчишину з обранням на посаду мера міста Хмельницького 26.11.2015
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітання О.С. Симчишину з обранням на посаду мера міста Хмельницького 26.11.2015 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageХмельницькому
Міському Голові
О.С. Симчишину

Вельмишановний Олександре Сергійовичу!

Від імені духовенства і віруючих Української Православної Церкви м. Хмельницького та від себе особисто сердечно вітаю Вас з обранням на високу та відповідальну посаду міського Голови!
Промислом Божим Ви – людина молода, порядна та енергійна сьогодні стали нашим міським Головою, адже більшість хмельничан віддали Вам свої голоси, маючи надію на зміни до кращого майбуття!
Нам відомо, що Церква і Держава мають різні функції та різні способи досягнення мети і фактично незалежні один від одного, але і Церква і Держава слугують нашому народові та мають багато областей для плідної співпраці: це і духовне, моральне, культурне та патріотичне виховання молоді, і справи милосердя, благодійності, і розвиток спільних соціальних програм, і сприяння охороні праці та збереженню пам’яток історії та культури, і духовне окормлення військовослужбовців та осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі, і підтримка інституту сім’ї, материнства і дитинства, і протидія порокам, таким як наркоманія, розбрат, злочинність, і багато-багато іншого, адже українське суспільство потребує не абиякої духовної підтримки.
Отже, я упевнений, що спільними зусиллями ми сприятимемо розвитку нашого чудового міста над Бугом, де на засадах любові до Бога й ближнього, терпимості і християнського милосердя, пануватиме мир, спокій, взаємна повага та любов серед людей, що послужить консолідації громадян й відродженню втраченої української духовності!
Закликаю на Вас Боже благословення й молюся, щоб Всемилостивий Господь дарував Вам міцне здоров’я, натхнення і все необхідне для плодотворної праці на благо м. Хмельницького та Українського народу і на радість усім тим, хто любить Вас і шанує!

З повагою

Керуючий
Хмельницькою єпархією УПЦ

+ Антоній,
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський

26.11.2015
м. Хмельницький

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.