Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow День енергетика 20.12.2014
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

День енергетика 20.12.2014 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageГОЛОВІ ПРАВЛІННЯ
ГЕНЕРАЛЬНОМУ ДИРЕКТОРУ
ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»
О. Л. ШПАКУ

Вельмишановний Олександре Леонідовичу!

Від імені духовенства, віруючих людей Подільського краю та від себе особисто щиро вітаю Вас, а у Вашій особі усіх працівників ПАТ ЕК «Хмельницькобленерго» з професійним святом – Днем енергетика!
Успішна робота кожної окремої галузі господарства, як відомо, безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору.
Завдяки сумлінній праці Подільських енергетиків у нашому краї ефективно працює промисловість, функціонують транспорт та зв’язок, що є запорукою надійної і безперебійної роботи вітчизняного енергокомплексу, який забезпечує потреби усіх, без винятку, громадян нашої країни.
Не випадково День енергетика ми відзначаємо взимку, адже у цій порі особливо гостро відчувається необхідність у теплі та світлі і кожна людина відчуває глибоку вдячність до людей, які своєю працею забезпечують умови життя громадян, а також роботу усіх галузей економіки.
Важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична: від неї залежить світло та тепло в наших оселях, функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших у світі!
Користуючись нагодою, складаю Вам щиру подяку за розуміння проблем Православної Церкви, а також закликаю Боже благословення на усіх працівників ПАТ ЕК «Хмельницькобленерго»!
Нехай Всемилостивий Господь благословляє усі Ваші добрі справи та починання й дарує усе необхідне для життя і спасіння! Щиро зичу Вам усіх гараздів, нехай добрими подіями повниться життя, а людська шана буде вдячністю за чесність і людяність, вміння творити добро!

З повагою

Керуючий
Хмельницькою єпархією

+ АНТОНІЙ,
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

20 грудня 2014 рік.
м. Хмельницький.

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.