Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітальна адреса з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України 16.11.2014
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітальна адреса з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України 16.11.2014 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageГенеральному Директору
ХОДТРК «Поділля-Центр»

Олені Дмитрівні Павлюк

від духовенства і віруючих Хмельниччини

ВЕЛЬМИШАНОВНА ОЛЕНО ДМИТРІВНО!

Від усього серця вітаю Вас, а у Вашій особі усіх працівників ХОДТРК “Поділля-Центр” Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!
Сьогодні Україна є країною з чудово розвиненою мережею засобів масової інформації, які займаються висвітленням найактуальніших питань, що стосуються життя України та міжнародного співтовариства. В даній сфері на сьогоднішній день працює близько 250 тисяч чоловік. Завдяки цим людям стираються будь-які відстані, доставляється інформація до найвіддаленіших куточків країни.
Зазвичай саме восени починається новий телевізійний сезон, а також будуються плани на подальшу роботу в інших засобах масової інформації. Можливо, цей факт зіграв свою роль при виборі дати для святкування Дня працівників ЗМІ України.
Я би порівняв інформацію, яка поширюється через ЗМІ і є такою необхідною для усіх нас із питною водою – вода повинна бути чистою, джерельною, тоді вона приносить користь та підтримує життєві сили, але вона може бути і брудною, тоді вона стає небезпечною для життя людини. Так і інформація – це ми відчуваємо особливо сьогодні, у найважчі для новітньої історії України часи: чиста та достовірна – інформація несе користь і є життєво-необхідною, а завідомо неправдива несе дестабілізацію, маніпулює людьми та їх свідомістю та сприяє лише провокаціям і поглибленню кризи…
Мені дуже приємно, що вже не перший рік між управлінням Хмельницької єпархії УПЦ та ХОДТРК “Поділля-Центр” налагоджена творча і плідна співпраця – це є місіонерське служіння: проповідь Євангелія усім мешканцям Подільського краю, зокрема тим людям, хто у силу різних обставин знаходиться у дорозі, хворобою прикутий до домівки, або з інших причин не має можливості відвідати Божий храм. Отже, сьогодні засоби масової інформації слугують Церкві допоміжним фактором у справі духовної просвіти народу.
Сьогодні я дякую усім Вам - людям, які постійно сприяють плідній співпраці нашого телебачення і радіо з Православною Церквою, це не лише адміністрація та творчий колектив компанії, але й технічні працівники – люди, про яких ніхто не чує, але праця яких є не менш важливою!
Нехай Господь береже Вас усіх, дарує міцне здоров’я і допомагає у нелегкій праці на благо нашого українського народу!

З повагою

+ Антоній,
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

16.11.2014 рік.
м. Хмельницький.

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.