Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітальна адреса з нагоди Дня працівників прокуратури 26.11.2013
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітальна адреса з нагоди Дня працівників прокуратури 26.11.2013 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageПрокурору
Хмельницької області
Соляр С. П.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ СЕРГІЄ ПЕТРОВИЧУ!

Від імені духовенства та віруючих Хмельницької єпархії Української Православної Церкви та від себе особисто сердечно вітаю Вас та усіх працівників прокуратури Хмельницької області з професійним святом, яке є проявом пошани та поваги з боку Держави до людей, які стоять на сторожі Конституційних прав та свобод громадян, виконуючи особливі функції, спрямовані на зміцнення державності й законності у країні!
З перших днів Незалежності України, Ви активно втілюєте у життя принципи верховенства права, та не лише міцно стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, координуєте роботу правоохоронних органів, приймаєте участь у вдосконаленні законодавства, але й плідно співпрацюєте із Православною Церквою, дбаючи про відродження втраченої духовності нашого народу, допомагаючи відроджувати монастирі та відбудовувати храми у різних куточках нашої Держави.
З цього приводу мені особливо хотілося б відзначити труди Генерального Прокурора України – Віктора Павловича Пшонки який допомагав і допомагає у будівництві та реставрації храмів, а також веде широку благодійну діяльність, допомагаючи дітям-сиротам, інвалідам, людям похилого віку та тим, хто того найбільш потребує.
Отже, завдяки Вашій праці сьогодні на Хмельниччині створені не тільки усі умови для збереження політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку, але й робиться усе можливе для сприяння духовному розвитку подолян, адже добре відомо, що лише через внутрішню роботу над собою людина може позбавитися зовнішніх злочинно-гріховних проявів, бо, за словом Самого Господа Ісуса Христа, саме «… з серця людини виходять лукаві думки, убивства, перелюби, розпуста, злодійство, неправдиві свідчення, хули…». (Матф.15:19).
Впевнений, що Ви й надалі будете гідно виконувати покладені на Вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової Держави, а також духовно-просвітницькій роботі та зміцненню Православ’я на Поділлі!
Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України! Нехай Всемилостивий Господь благословляє усі Ваші добрі справи та починання!

З повагою

Керуючий
Хмельницької єпархії УПЦ

+ АНТОНІЙ,
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

м. Хмельницький
01.12.2013 рік.

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.