Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітальна адреса з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України! 16.11.2013
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітальна адреса з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України! 16.11.2013 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageГенеральному Директору
ХОДТРК «Поділля-Центр»
Олені Дмитрівні
Павлюк


ВЕЛЬМИШАНОВНА ОЛЕНО ДМИТРІВНО!

Від усього серця вітаю Вас, а у Вашій особі усіх працівників ХОДТРК “Поділля-Центр” Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!
Сучасній людині сьогодні важко уявити собі життя без

засобів масової інформації, а особливо без радіо і телебачення. Отже, галузь, в якій Ви працюєте, без перебільшень, є основою інноваційного розвитку Держави, адже вона забезпечує населення комунікативними послугами та задовольняє потреби кожного громадянина щодо отримання інформації – це важливо і водночас відповідально! Дякуючи Вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя своїх міст, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети.
Сьогодні між управлінням Хмельницької єпархії УПЦ та ХОДТРК “Поділля-Центр” налагоджена творча і плідна співпраця – це вселяє оптимізм, бо її метою є місіонерське служіння, проповідь Євангелія усім мешканцям Подільського краю, зокрема тим людям, хто у силу різних обставин знаходиться у дорозі, хворобою прикутий до домівки, або з інших причин не має можливості відвідати Божий храм.
Сьогодні засоби масової інформації слугують Церкві допоміжним фактором у справі духовної просвіти народу, так само, як дві тисячі років тому унікальні шосейні дороги Римської імперії допомагали святим апостолам нести Благу Звістку в усі куточки тодішнього цивілізованого всесвіту і це беззаперечна правда, за що я Вам сердечно дякую! Надзвичайно важливо, що наша спільна робота слугує духовному відродженню людей і мені приємно, що режисери компанії щороку успішно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі Православних теле-радіо програм «Покров» та інших фестивалях, де їх відзначають дипломами учасників та лауреатів. Сьогодні я дякую усім Вам - людям, які постійно сприяють плідній співпраці нашого телебачення і радіо з Православною Церквою, це не лише адміністрація та творчий колектив компанії, але й технічні працівники – люди, про яких ніхто не чує, але праця яких є не менш важливою!
Нехай Господь береже Вас усіх, дарує міцне здоров’я і допомагає у нелегкій праці на благо нашого українського народу!

З повагою

Керуючий
Хмельницької єпархії УПЦ

+ АНТОНІЙ, 
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

16 листопада 2013
м. Хмельницький

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.