Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітальна адреса з нагоди 75-річчя Обласної Хмельницької філармонії 13.11.2013
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітальна адреса з нагоди 75-річчя Обласної Хмельницької філармонії 13.11.2013 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageДиректору Хмельницької
Обласної філармонії
Олександру Васильовичу
Драгану

Вельмишановний Олександре Васильовичу!

Сердечно вітаю Вас та увесь творчий колектив Хмельницької обласної філармонії з 75-річчям мистецької організації, яка веде відлік своєї історії з далекого 1938-го року!
Прививати народові смак до високого мистецтва, виховувати та розвивати людину через вплив прекрасного на душу і серце – ось те, чим займаються артисти обласної філармонії вже на протязі 75-ти років, маючи у певній мірі спільні завдання із Православною Церквою, а саме: виховувати особистість через доступні образи – спів, музику, поезію, культуру, тощо… Хмельничанам та мешканцям області є чим пишатися, адже наша філармонія має чимало видатних колективів і артистів, які широко відомі не лише в Україні, але й зі її межами. Ці люди без останку присвятили себе на служіння мистецтву та щоденно переступають поріг обласної філармонії, щоб нести у світ добре, вічне та світле.
Мені надзвичайно приємно згадати імена кількох всесвітньо відомих артистів, які свого часу були артистами нашої обласної філармонії. Це і Валерій та Антоніна Мареничі, і Микола Мозговий, і Василь Зінькевич, і Микола Гнатюк, і навіть Валерій Леонтьєв…
Сьогодні, завдяки сумлінній праці адміністрації філармонії, сюди, також, приїжджають на гастролі всесвітньо відомі артисти та колективи, слугуючи естетичному розвитку жителів Подільського краю та гостей зі всієї України.
Вітаючи Вас із 75-річним Ювілеєм обласної філармонії, від щирого серця бажаю Вам, а у Вашій особі усім працівникам закладу міцного здоров’я, миру, злагоди та усього необхідного для життя і спасіння!
Нехай Всемилостивий Господь благословляє усі Ваші добрі справи та починання!

З повагою

Керуючий
Хмельницької єпархії УПЦ

+ Антоній,
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський

13 листопада 2013 рік
м. Хмельницький

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.