Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітальна адреса працівникам освіти 6.10.2013
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітальна адреса працівникам освіти 6.10.2013 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageВ І Т А Н Н Я
Високопреосвященнішого АНТОНІЯ,
Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського
з нагоди Дня працівника освіти

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОСВІТИ!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом! Розпочався новий навчальний рік і знову радіє серце, коли щодня я бачу школярів та студентів, які поспішають на навчання у школи та вузи – такі вони серйозні, зосереджені, адже вимогливий вчитель на кожного з них вже очікує в аудиторії, щоб поділитися знаннями, мудрістю та життєвим досвідом…
У сьогоднішній день мені особливо хотілося б розміркувати про освітянську парадигму в Україні, яка сформувалася під Робота Ваша потрібна, труд Ваш благородний, часто дуже важкий, а нерідко й невдячний, адже давати знання – це сіяти зерно, а чи проросте воно – питання часу…
Пам’ятайте, на Вас покладається велика відповідальність, адже навчаючи наукам, насамперед, потрібно навчати молодь законам добра й милосердя, а просто сказати – людяності, бо неможливий прогрес ні в якій галузі діяльності людини – ні у політиці, ні в економіці, ні в виробництві, ні, тим більш, у людських взаєминах, якщо немає гармонії у душі людини.
Тож, нехай Господь благословить кожного з Вас!
Бажаю усім, хто трудиться на освітянській ниві, віднайти мир та спокій у власних душах, збагачуйтесь благами не лише матеріальними, але й духовними. Пам’ятайте: лише коли у кожній душі, у власній родині є мир та гармонія, лише тоді Ви зможете бути гарними наставниками для усіх тих, кого навчаєте і з ким спілкуєтеся у буденному житті.
Усі ми об’єднанні в одну сім’ю, ім’я якої - християнська родина. Одна у нас і Батьківщина, тож, любіть Святу Церкву, адже вона є Матір’ю для кожного з нас, любіть нашу Українську землю, яка викормила та зростила Вас, будьте Її гідними доньками і синами!
Нехай кожний день Вашого життя буде особливим та неповторним, а кожна прожита мить, уходячи у вічність, нехай буде осяяною світлом щастя і радості!
Молюсь, щоб Всемилостивий Господь допомагав Вам нести нелегкий хрест освітянської праці на радість і користь людям!

З повагою

+ АНТОНІЙ,
МИТРОПОЛИТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

6.10.2013
м. Хмельницький

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.