Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітання з Ювілеєм 15.05.2013
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітання з Ювілеєм 15.05.2013 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail
Митрополит Антоній привітав головного лікаря та весь медперсонал Хмельницького обласного онкологічного диспансеру з 30-ти річним Ювілеєм лікувального закладу.

ImageВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ЛЕОНІДЕ МИКОЛАЙОВИЧУ!

Від імені духовенства та вірних Хмельницької єпархії Української Православної Церкви та від себе особисто Сердечно вітаю Вас, а у Вашій особі весь персонал: лікарів, фармацевтів, фельдшерів, медичних сестер та санітарів Хмельницького обласного онкологічного диспансеру з 30-річним Ювілеєм лікувального закладу!
Вже 30 років мужніми зусиллями та сумлінням наших лікарів-онкологів у стінах Хмельницького обласного онкологічного диспансеру ведеться боротьба з однією з найбільш підступних та небезпечних хвороб, яка сьогодні вириває з життя та позбавляє здоров’я тисячі людей.
Завдяки Вам люди отримують шанс перемогти важку хворобу та повернутися до повноцінного життя, переоцінивши своє ставлення до нього та принісши подяку Богові за Його милість, а лікарям за їх титанічну працю.
Святе Письмо велить нам «шанувати лікаря… бо Господь створив його… та муж розумний не гнушатиметься ним…» (Сир. 38, 1-4), отже, виконуючи слова Біблії, вклоняюся Вам і поспішаю зазначити, що недаремно Ваша благородна професія вважається найбільш гуманною у світі та шанується усіма людми доброї волі!
Сам Господь наш Ісус Христос у дні Свого земного життя і суспільного служіння неодноразово воскрешав померлих та зцілював хворих: дарував зір сліпим, очищав прокаженних, лікував німих, хромих, паралізованих та цілив іншу неміч і виразку у людях. Слідуючи за Христом, чимало святих нашої Церкви також прославилися даром зцілень – це і Великомученик та цілитель Пантелеймон, і Прп. Агапіт Печерський, і Прп. Сергій Радонезький, і Прп. Амфілохій Почаєвський, і Свт. Лука (Войно-Ясинецький) і багато-багато інших – усі вони поєднували лікарське мистецтво зі щирою молитвою та творили чудеса, повертаючи до життя тисячі людей. Творять чудеса вони й сьогодні і про це добре відомо тим, хто звертається до них із молитвою.
Отже молитва та знання є тією зброєю, якою і сьогодні лікар повинен керуватися у своїй діяльності на благо народу, маючи віру і страх Божий та несучи труди на користь людства.
Тож, висловлюю Вам щиру вдячність за те добро, яке Ви творите, лікуючи людей, за відданість обраній професії, високо ціную Ваш досвід, небайдужість та готовність завжди прийти на допомогу!
Бажаю Вам Божого благословення у всіх добрих справах та починаннях, міцного здоров'я та нових здобутків на благо України! Нехай добро, яке Ви творите людям повертається сторицею, а Всемилостивий Господь посилає Вам многая і благая літа!

З повагою

Керуючий
Хмельницької єпархії УПЦ

+ АНТОНІЙ
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.