Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітальна адреса з нагоди 20-ї річниці створення ХОДТРК «Поділля-Центр» 22.12.2011
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітальна адреса з нагоди 20-ї річниці створення ХОДТРК «Поділля-Центр» 22.12.2011 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ВЕЛЬМИШАНОВНА
ОЛЕНО ДМИТРІВНО!

ImageВід усього серця вітаю Вас, а у Вашій особі усіх працівників ХОДТРК “Поділля-Центр” з 20-річчям створення компанії!
Сучасній людині сьогодні вже надто важко уявити собі життя без засобів масової інформації, без радіо і телебачення.
Я радий, що сьогодні у управління Хмельницької єпархії УПЦ з ХОДТРК “Поділля-Центр” налагоджена творча і плідна співпраця, мета якої - місіонерське служіння на благо народу.
Сьогодні засоби масової інформації слугують Церкві допоміжним фактором у справі духовної просвіти, так само, як дві тисячі років тому унікальні шосейні дороги Римської імперії допомагали святим апостолам нести Благу Звістку в усі куточки тодішнього цивілізованого світу.
Я глибоко переконаний: наша спільна робота слугує духовному відродженню людей! Адже, слід справедливо зауважити – телебачення, нажаль, сьогодні несе не лише добро у людські серця – часто буває інакше: людство відчуває руйнівну дію високого розвитку комунікаційних технологій, бо сучасні горе-митці нерідко використовують засоби масової інформації і для духовного розбещення, руйнації принципів моралі, тощо.
Але мені надзвичайно приємно, що на “Поділля-Центр” немає передач, які б несли духовний розбрат, зовсім навпаки, чудові радіопередачі на духовну тематику автора Раїси Токар, телепередача “Дзвони Православ’я” та інші програми слугують виключно на благо людей, сіючи у їх серця добре, вічне й світле.
У сьогоднішній святковий день я хотів щиро подякувати усім людям, які постійно сприяють плідній співпраці телебачення і радіо з Православною Церквою, а це увесь творчий колектив сумлінних професіоналів нашої улюбленої ХОДТРК «Поділля-Центр».
Сердечно дякую Вам усім!
Користуючись нагодою щиро вітаю Вас з наступаючим Новим, 2012 роком і Різдвом Христовим!
Нехай Господь береже Вас, дарує міцне здоров’я і допомагає у нелегкій праці на благо нашого народу!

З повагою

+ АНТОНІЙ
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.