Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітальна адреса Митрополита Антонія 30.06.2011
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітальна адреса Митрополита Антонія 30.06.2011 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

Image30 червня 2011 року Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський АНТОНІЙ привітав ректора, професорсько-викладацьку корпорацію і випускників Хмельницького університету управління та права з закінченням навчання:
У вітальній адресі Митрополита говориться:
«Сердечно вітаю Вас із закінченням навчального року і Випускним днем!
Особливі слова і побажання хочу сьогодні звернути до випускників: цей урочистий день запам’ятається Вам на все життя тому що він відкриває для Вас дорогу у доросле, відповідальне, самостійне життя!
Цей шлях цікавий і водночас важкий та небезпечний, адже перед кожним з Вас не лише з'являється можливість для реалізації особистих здібностей і талантів, але й чимало спокус цього непевного світу.
В університеті управління та права Ви отримали багато нових, корисних знань та навичок, але це лише початок дорослого життя. Якщо у стінах вузу, який Ви сьогодні залишаєте, Ви могли щоденно радитися з досвідченими викладачами з різних важких питань, то у дорослому житті найкращими порадниками Вам будуть Ваше сумління і знання.
Робота у сфері права – це завжди відповідально, адже від багатьох з Вас будуть залежати людські долі. Тож, не забувайте, приймаючи рішення, помолитися Богові, покласти на Нього свою надію, пам’ятаючи, що не можна створювати благополуччя на духовних руїнах – це неодмінно приведе до краху.
Пам’ятайте: у сучасному світі легко заблукати - система цінностей спотворена. У ньому часто правда змішана з брехнею, нерідко важко зрозуміти куди потрібно йти. Тому дорожіть нашою вірою і Церквою, яка є надійним дороговказом на все життя! Адже Її вплив на уми і серця людей полягає не у владі, а в здатності передавати людям Слово Боже і Божу благодать, які є носіями вічної Істини, такої необхідної для повноти людського життя!
Дай Бог, щоб своєю працею і ініціативою Ви виконали те, чого чекають від Вас Держава і наш народ. Упевнений, що разом ми здатні зробити наш край не лише одним з кращих регіонів України, але й зберегти його красу та славу для нащадків!
Бажаю Вам допомоги Божої, кріпості душевних і тілесних сил, постійної роботи над собою, вдумливого відношення до світу, до людей, сили духовної в опорі спокусам! З почуттям глибокої радості вітаю Вас з нагоди випуску і закінчення навчального року! Бажаю усім викладачам студентам і випускникам міцного здоров'я миру і благополуччя!
Благословення Боже нехай супроводжує Вас у житті! Нехай спасає і береже Вас усіх Господь!».

З повагою
Керуючий
Хмельницькою єпархією

+ Антоній,
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.