Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow Вітання з нагоди 20-ї річниці з дня створення Прикордонної служби України 23.05.2011
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

Вітання з нагоди 20-ї річниці з дня створення Прикордонної служби України 23.05.2011 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВАЛЕРІЄ ВІКТОРОВИЧУ!

ImageВід імені духовенства Хмельницької єпархії Української Православної Церкви, віруючих подолян, та від себе особисто сердечно вітаю Вас, а у Вашій особі професорсько-викладацький та особовий склад Національної Академії Прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького з Днем прикордонника та 20-річним Ювілеєм з дня утворення Прикордонної служби України!
Ювілей – це особлива, зворушлива і святкова подія!
З давніх часів, освячених вірою і вдячністю Богу, є традиція, відзначаючи ювілейні дати, давати об’єктивну оцінку справі, яку ми робимо, дякувати Богу за Його керуючу нами Десницю, і знову, з новими силами, братися за роботу, продовжуючи справу, до якої ми покликані через Божий Промисел, несучи кожен на своєму місті служіння Богові і людям.
20-ти річний Ювілей – це важливий етап у житті нашої Прикордонної служби, яка за цей, відносно невеликий період часу, пройшла повноцінний шлях формування та розвитку.
Служба у прикордонних військах в усі часи була та залишається справою мужніх і самовідданих людей, які виконують надзвичайно відповідальну місію – забезпечують недоторканність кордонів Держави, створюючи надійну систему захисту національної безпеки на передових рубежах.
Вірність кращим військовим і духовним традиціям, професіоналізм, чесність та незмінно високий культурно-освітній рівень – це ті риси, що характеризують сучасного українського прикордонника, утверджуючи високий авторитет та престижність цієї служби у суспільстві.
Державна прикордонна служба України сьогодні робить упевнені кроки на шляху реалізації своїх програмних цілей та подальшого вдосконалення: запроваджуються нові моделі охорони Державного кордону, удосконалюються системи прикордонної безпеки відповідно до вимог і стандартів Європейського Союзу, що сприяє належному захисту національних інтересів і зміцненню міжнародного партнерства та співпраці – усе це радує нас – українців та дає привід пишатися Вами – мужніми захисниками кордонів!
Щиро вдячний Вам та усім, хто упродовж багатьох років працює в Академії прикордонної служби України імені Б.Хмельницького, докладаючи зусиль для навчання та виховання майбутніх захисників вітчизняних кордонів, несучи нелегку службу, а також тим, хто сьогодні стоїть на варті суверенних прав наших громадян!
Бажаю усім Вам міцного здоров'я, благополуччя та успіхів у Вашій надзвичайно важливій для Держави службі!
Нехай Господь благословить усі Ваші труди та добрі починання, які нехай завжди увінчуються гарними плодами!
Миру і щастя Вам, дорогі захисники кордонів України!

З повагою
Керуючий
Хмельницькою єпархією УПЦ

+ АНТОНІЙ,
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

23.05.2011
м. Хмельницький.

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.