Високопреосвященніший Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський
Главная arrow Поздравления arrow 15 років Хмельницькому інституту МАУП ім. Блаженнішого Митрополита Володимира 19.05.2011
Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

Содержание
Главная
Биография
Приемная
Награды
Послания
Интервью
Поздравления
Книга
СМИ о Владыке
Обращения
Карта сайта
Контакты
Труди Митрополита Антонія

«З молитвою та смиренням…»

15 років Хмельницькому інституту МАУП ім. Блаженнішого Митрополита Володимира 19.05.2011 Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на E-mail

ImageСердечно вітаю професорсько-викладацький склад, студентів та персонал Хмельницької Міжрегіональної Академії управління персоналом імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ВОЛОДИМИРА з 15-річчям створення навчального закладу!
Ювілей - це особлива, зворушлива і святкова подія!
З давніх часів, освячених вірою і вдячністю Богу, є традиція, відзначаючи ювілейні дати, давати об'єктивну оцінку справі, яку ми робимо, дякувати Богу за Його керуючу нами Десницю, і знову, з новими силами, братися за роботу, продовжуючи справу, до якої ми покликані через Божий Промисел, несучи кожен на своєму місті служіння Богові і людям.
15-річний Ювілей - це важливий етап у житті Академії, яка за цей невеликий період сформувала освітянські та виховні традиції, засновані на синтезі науки, патріотизму та духовності.
Школа будь-яка - це формування професіоналізму. МАУП - це дещо більше, адже тут дбають не лише про високий рівень освіти, але й про виховування особистості та чеснот, які допомагатимуть молодим людям вірно розставити життєві пріоритети, визначитися зі світоглядною позицією та повноцінно жити, творчо втілюючи набуті в Академії знання та навички у професійну діяльність та особисте життя.
За 15 років через Хмельницький інститут МАУП пройшло чимало студентів. Багато хто з них сьогодні займає високі Державні посади, хтось заснував власний бізнес, дехто трудиться у засобах масової інформації, тощо - але усіх випускників цього навчального закладу відрізняє чесність, сумлінність, професіоналізм.
Отже, Хмельницький інститут МАУП сьогодні успішно несе свою місію, навчаючи молодих людей, які вирішили присвятити своє життя служінню Державі і людям, бути не лише зразковими майстрами своєї справи, але й справжніми людьми, патріотами України, люблячими Бога, Батьківщину і наш чудовий український народ.
Вірю - Хмельницький інститут МАУП і у майбутньому буде рости та удосконалюватися у науковій, викладацькій та виховній сферах, випускаючи для служіння народові чесних, високоосвічених і духовно чистих фахівців!
Нехай Господь благословить усі Ваші труди та добрі починання, які нехай завжди увінчуються гарними плодами, а їх можливо отримати лише помноживши професійні навички на Боже благословення, що є плодом віри і щирої молитви!

З повагою
Керуючий
Хмельницькою єпархією

Антоній
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський

 
« Пред.   След. »

© 2006-2010 Пресс-служба Хмельницкой Епархии УПЦ
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на сайт vladykaantoniy.org обов'язкове.

hosted by adgrafics inc.